Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

penumbra czarna plaga

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
106
Opis - penumbra czarna plaga

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 106 użytkowników pobrało penumbra czarna plaga z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Penumbra: Requiem

  Penumbra: Requiem pl to trzecia część serii mrocznych i przerażających gier przygodowych. Można uznać Penumbra: Requiem za mod, czy po prostu niesamodzielny dodatek do Penumbra: Black Plague, wymaganej do odpalenia Requiem.

 • Penumbra: Overture

  Penumbra: Przebudzenie to tyuł, na który powinni zwrócić szczególną uwagę miłośnicy horrorów. W tej widzianej z perspektywy pierwszej osoby grze trafimy na pustkowia Grenlandii, gdzie próbujemy rozwikłać zagadkę opuszczonego kompleksu naukowego.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  106
  Pobierz za darmo penumbra czarna plaga . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Penumbra: Black Plague

  Penumbra: Czarna Plaga to kontynuacja świetnej, przygodowej gry akcji, opowiadająca dalsze losy Philipa eksplorującego bazę naukową na Grenlandii. Jeśli jesteś ciekaw, jak to wygląda, mamy dla Ciebie demo Penumbra: Black Plague.

 • Penumbra: Requiem gameplay

  Zobacz film Penumbra: Requiem gameplay. Widzimy tu mroczny, pełen niepokoju klimat trzeciej części serii Penumbra. Tak jak w poprzednich częściach, przemierzamy tu z latarką ciemne podziemne korytarze w poszukiwaniu rozwiązań dręczących bohatera zagadek.

 • Penumbra: Requiem trailer

  Zobacz prezentujący Penumbra: Requiem trailer. Najnowsza, trzecia część przygód Philippa zabiera nas z powrotem do mrocznych korytarzy w podziemiach stacji badawczej na Grenlandii.

penumbra czarna plaga Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 106 użytkowników pobrało penumbra czarna plaga z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: penumbra czarna plaga