Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pentium

Data dodania:
2016-06-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
29
Opis - pentium

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-24 już 29 użytkowników pobrało pentium z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CPU Z 1.52

  CPU-Z to program identyfikujący poszczególne elementy komputera: procesor, płytę główną i pamięć i zwraca rozbudowany zestaw informacji na ich temat.

 • Systweak AntiSpyware 2008 1.0

  Systweak AntiSpyware 2008 jest pakietem narzędzi przeznaczonym do ochrony komputera przed niebezpiecznym oprogramowaniem. Program chroni komputer w czasie rzeczywistym.

 • Data dodania:
  2016-06-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  29
  Pobierz za darmo pentium . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CPU Z 1.73

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • Kaspersky Internet Security 7.0.1.325

  Kaspersky Internet Security 7 łączy wszystkie funkcje programu Kaspersky Anti-Virus z dodatkowymi możliwościami, takimi jak kontrola rodzicielska, zapora sieciowa, filtr antyspamowy, ochrona prywatności i inne.

 • PeoplePutty

  PeoplePutty pozwala na modelowanie twarzy w 3D.

pentium Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-24 już 29 użytkowników pobrało pentium z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pentium