Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pcm

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
186
Opis - pcm

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 186 użytkowników pobrało pcm z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • DivxToDVD 3.2.0

  DivxToDVD służy do konwertowania filmów w formatach Divx, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV do formatu DVD.

 • ConvertXtoDVD 3.1.0.25

  ConvertXtoDVD 3.1.0.25 służy do konwertowania nagrań filmowych w formatach takich jak Divx, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV do DVD.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  186
  Pobierz za darmo pcm . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Voice Recorder 1.2

  Voice Recorder dla mobile to praktyczne narzędzie do nagrywania audio. Aplikacja pozwala na m.in. częstotliwość próbkowania PCM od 8kHz - 44kHz, nagrywanie GSM 6.10, dwu krotny wzmacniacz cyfrowy dla dźwięku na wyjściu/wejściu czy obsługę formatu plików WAV.

 • yxplayer (Android) 1 6 1

  yxplayer to stosunkowo nowa aplikacja, która poradzi sobie z odtworzeniem wielu formatów video jak i audio na systemach Android.

 • Top Secret Media

  Top Secret Media to program przeznaczony do szyfrowania wiadomości. Aplikacja ta ma za zadanie umieszczenie tajnej informacji w pliku graficznym lub dźwiękowym. Dzięki temu możemy taki plik przesłać bezpiecznie e-mailem i mamy pewność, że nikt postronny nie dowie się o sensie przekazu.

pcm Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 186 użytkowników pobrało pcm z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pcm