Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

patrician iii powstanie hanzy

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
113
Opis - patrician iii powstanie hanzy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 113 użytkowników pobrało patrician iii powstanie hanzy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Patrician 4

  Patrician IV to strategia ekonomiczna, która powinna zainteresować wszystkich graczy preferujących nie tyle walkę militarną, co ekonomiczną. Akcja gry osadzona jest w XIV wieku, kiedy to Liga Hanzeatycka była potęgą ekonomiczną.

 • Patrician IV gameplay

  Gameplay Patrician IV to długi, trwający niemal sześć minut filmik prezentujący rozgrywkę. Można zobaczyć na nim między innymi stawianie budynków, przeglądanie zgromadzonych zasobów, wyznaczanie szlaków handlowych i inne aspekty zabawy.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  113
  Pobierz za darmo patrician iii powstanie hanzy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Patrician IV trailer

  Trailer Patrician IV to trwający niecałe dwie minuty filmik, który prezentuje najnowszą odsłonę serii popularnych strategii ekonomicznych. Mamy dzięki niemu okazję przyjrzeć się oprawie audiowizualnej tego tytułu, zmiennym warunkom pogodowym oraz poczuć klimat.

 • Fable III

  Wkraczamy w Nowy Rok 2010 w oczekiwaniu na kilka ważnych tytułów na rynku gier.

 • Disciples III

  Disciples 3 to – zgodnie z numeracją – trzecia odłona serii strategii turowych, które cieszą się dość dużym uznaniem graczy. Tytuł ten ma ukazać się w listopadzie 2009 roku i pozostaje tylko mieć nadzieję, że nieco wcześniej wydawca zdecyduje się na publikację Disciples 3 demo, dzięki któremu gracze będą mieli okazje poznać ten tytuł przed zakupem pełnej wersji.

patrician iii powstanie hanzy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 113 użytkowników pobrało patrician iii powstanie hanzy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: patrician iii powstanie hanzy