Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

patrician 3

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
92
Opis - patrician 3

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 92 użytkowników pobrało patrician 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Patrician 4

  Patrician IV to strategia ekonomiczna, która powinna zainteresować wszystkich graczy preferujących nie tyle walkę militarną, co ekonomiczną. Akcja gry osadzona jest w XIV wieku, kiedy to Liga Hanzeatycka była potęgą ekonomiczną.

 • Patrician IV gameplay

  Gameplay Patrician IV to długi, trwający niemal sześć minut filmik prezentujący rozgrywkę. Można zobaczyć na nim między innymi stawianie budynków, przeglądanie zgromadzonych zasobów, wyznaczanie szlaków handlowych i inne aspekty zabawy.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  92
  Pobierz za darmo patrician 3 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Patrician IV trailer

  Trailer Patrician IV to trwający niecałe dwie minuty filmik, który prezentuje najnowszą odsłonę serii popularnych strategii ekonomicznych. Mamy dzięki niemu okazję przyjrzeć się oprawie audiowizualnej tego tytułu, zmiennym warunkom pogodowym oraz poczuć klimat.

 • Guild2 Patch UK 1XXto120

  Patch do anglojęzycznej wersji gry The Guild 2 aktualizujący ją z dowolnej wersji 1.xx do 1.20.

patrician 3 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 92 użytkowników pobrało patrician 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: patrician 3