Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

patch heroes

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
180
Opis - patch heroes

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 180 użytkowników pobrało patch heroes z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East patch v 3 1

  Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East to drugi oficjalny dodatek do podstawowej wersji gry, którego polski podtytuł to „Dzikie Hordy”. Dodatek ten ukazał się w 2007 roku, a w naszym kraju został wydany rok później. Do jego uruchomienia na szczęście nie jest wymagane posiadanie Heroes of Might & Magic V.

 • Company of Heroes: Tales of Valor patch

  Patch do Company of Heroes: Tales of Valor naprawia szereg błędów wersji podstawowej gry, dzięki czemu gracz może się jeszcze bardziej cieszyć grywalnością.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  180
  Pobierz za darmo patch heroes . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Company of Heroes: Kompania Braci patch

  Patch do Company of Heroes: Kompania Braci poprawia jakość gry, zarówno w wymiarze grafiki i płynności gry jak i grywalności. Dzięki łatce gracz będzie mógł jeszcze bardziej cieszyć się efektami i możliwościami gry.

 • Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate polski patch

  Poprawiający bugi w Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate patch 2.0.1, wydany również do polskiej wersji gry, znacznie usprawnia rozgrywkę w Kuźni Przeznaczenia.

 • Heroes 1

  Pierwsza część kultowej serii gier Heroes of Might and Magic do pobrania za darmo w pełnej wersji w serwisie pobierz.pl

patch heroes Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 180 użytkowników pobrało patch heroes z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: patch heroes