Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

patch crysis

Data dodania:
2016-08-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
23
Opis - patch crysis

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-18 już 23 użytkowników pobrało patch crysis z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Crysis Patch 1 2 1

  Patch aktualizuje grę Crysis do wersji 1.2.1 przed zainstalowaniem tej poprawki gra Crysis musi być zaktualizowana do wersji 1.2.

 • Crysis Patch 1 2

  Obszerna aktualizacja gwarantuje optymalizację i poprawę stabilności gry. Wprowadzono dziesiątki usprawnień, a także następujące nowe opcje:

 • Data dodania:
  2016-08-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  23
  Pobierz za darmo patch crysis . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Crysis Patch 1 1

  Pierwsza aktualizacja do gry Crysis wprowadzająca wiele istotnych zmian i wykrytych błędów w grze.

 • Crysis: Warhead patch v 1 2 Multiplayer

  Patch do Crysis: Warhead to zbiór poprawek dla podstawowej wersji gry, dzięki którym gra będzie o wiele przyjemniejsza.

 • Crysis: Warhead patch v 1 1 Single Player

  Patch do Crysis: Warhead to łatka, której zadaniem jest poprawa szeregu błędów jakie występują w podstawowej wersji gry. Poprawie uległy zarówno właściwości graficzne gry jak i sam system rozgrywki.

patch crysis Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-18 już 23 użytkowników pobrało patch crysis z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: patch crysis