Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

patch call of duty

Data dodania:
2016-10-28
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
113
Opis - patch call of duty

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 113 użytkowników pobrało patch call of duty z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Patch 1 2 do Call of Duty 2

  Aby jednak w pełni cieszyć się rozgrywką w Call of Duty 2 warto ściągnąć patch 1.2 przeznaczony do tej gry.

 • Patch 1 3 do Call of Duty 2

  Po zainstalowaniu patcha 1.3 do gry Call of Duty 2 lista występujących w niej problemów powinna się znacząco zmniejszyć co z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort rozgrywki.

 • Data dodania:
  2016-10-28
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  113
  Pobierz za darmo patch call of duty . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Call of Duty patch 1 2

  Patch 1.2 do Call of Duty usuwa z gry szereg istniejących błędów. Dzięki temu, że patch znajduje się na naszym serwerze jego pobranie z pewnością nie będzie dla nikogo problemem i przebiegnie dość szybko.

 • Call of Duty patch 1 5

  Patch 1.5 to ostatnie oficjalne uaktualnienie do gry Call of Duty. Lista błędów, które poprawia ta łatka jest dość długa. Jednak dzięki temu z gry zostaje usunięty szereg błędów, których dość duża ilość dotyczyła szczególnie rozgrywki sieciowej.

 • Call of Duty patch 1 4

  Patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty jest kolejną łatką usuwającą istniejące błędy. Gracze z pewnością ucieszą się również z dwóch nowych map jakie dodaje nowe uaktualnienie.

patch call of duty Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 113 użytkowników pobrało patch call of duty z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: patch call of duty