Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pasek

Data dodania:
2016-09-10
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
82
Opis - pasek

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-10 już 82 użytkowników pobrało pasek z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • AquilaCalendar 1.96

  AquilaCalendar to pasek menu udostępniający kalendarz.

 • WMMiniBattery 1.0 (WM)

  WMMini Battery to kolejna prosta aplikacja, a raczej nie wielki dodatek, który po instalacji pokazuje u samej góry wyświetlacza cieniutki pasek reprezentujący stan baterii.

 • Data dodania:
  2016-09-10
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  82
  Pobierz za darmo pasek . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • RocketDock 1 3 5

  Dostępny za free RocketDock to aplikacja, która pozwala na dodać do pulpitu Windows pasek szybkiego uruchamiania, wzorowany na takim samym rozwiązaniu, jakie ma Mac. Chociaż nie ma wersji RocketDock po polsku.

 • Desktop Sidebar 1.05 Build 116

  W Internecie istnieje wiele aplikacji, służących zwiększeniu funkcjonalności przeglądarek internetowych, systemów operacyjnych i narzędzi. Jedną z nich jest dostępna za free Desktop Sidebar.

 • Google Desktop 5.7.805.16405 PL

  Google Desktop to system wyszukiwania plików i rozbudowany zespół gadżetów usprawniający pracę twojego komputera.

pasek Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-10 już 82 użytkowników pobrało pasek z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pasek