Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pasek startu

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1445
Opis - pasek startu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 1445 użytkowników pobrało pasek startu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • AquilaCalendar 1.96

  AquilaCalendar to pasek menu udostępniający kalendarz.

 • Ranish Partition Manager 2.44

  Zaawansowany menedżer partycji, pozwala na ustalenie położenia partycji na dysku co do cylindra, twórcy nie zapomnieli również o wbudowanym menedżerze startu.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1445
  Pobierz za darmo pasek startu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • AusLogics BoostSpeed 4.5.14.260

  AusLogics BoostSpeed to wszechstronne narzędzie służące optymalizacji i przyspieszenia startu systemu Windows. Program potrafi również przyspieszyć uruchamiania i zoptymalizować pracę popularnych przeglądarek (IE, Firefox) czy klientów poczty.

 • WMMiniBattery 1.0 (WM)

  WMMini Battery to kolejna prosta aplikacja, a raczej nie wielki dodatek, który po instalacji pokazuje u samej góry wyświetlacza cieniutki pasek reprezentujący stan baterii.

 • RocketDock 1 3 5

  Dostępny za free RocketDock to aplikacja, która pozwala na dodać do pulpitu Windows pasek szybkiego uruchamiania, wzorowany na takim samym rozwiązaniu, jakie ma Mac. Chociaż nie ma wersji RocketDock po polsku.

pasek startu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 1445 użytkowników pobrało pasek startu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pasek startu