Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

panzer

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
277
Opis - panzer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 277 użytkowników pobrało panzer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Panzer General

  W Panzer General gracz uczestniczy w walkach z okresu II wojny światowej, opowiada się , po której stronie walczy. W zależności od liczebności jego oddziały, warunków technicznych i pogodowych różny jest przebieg walk.

 • Achtung Panzer: Operation Star

  Achtung Panzer: Operation Star to świetna, strategiczna propozycja dla każdego maniaka okresu wojennego.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  277
  Pobierz za darmo panzer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 1945

  War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 – 1945 to gra strategiczna, która odznacza się przede wszystkim turowym systemem walki, który był kiedyś bardzo popularny, a który obecnie okazuje się zbyt trudny do opanowania dla wielu graczy przez co twórcy z niego często rezygnują.

 • World War 2: Time of Wrath

  Gra przenosi nas w realia drugiej wojny światowej i daje możliwość sterownia wybranymi państwami podczas konfliktu. Podczas swojej kolejki przesuwasz armie i oddziały, prowadzisz działania dyplomatyczne, wyznaczasz kierunek żeglugi jednostkom morskim, a także kierujesz lotnictwem.

 • War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 1945 patch 1 806

  War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 – 1945 to turowa gra strategiczna nawiązująca do zapomnianego w ostatnim czasie systemu gry, polegającemu na poruszaniu się oddziałami po planszy składającej się z sześciokątów.

panzer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 277 użytkowników pobrało panzer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: panzer