Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

palringo mobile

Data dodania:
2016-09-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
59
Opis - palringo mobile

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 59 użytkowników pobrało palringo mobile z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Palringo 5.8.3

  Palringo to prosty w obsłudze komunikator.

 • Palringo 2.6.5

  Palringo 2.6.5 to profesjonalny komunikator internetowy, który obsługuje większość liczących się na świecie sieci, dzięki czemu w jednym miejscu możemy skupić znajomych posiadających różne komunikatory.

 • Data dodania:
  2016-09-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  59
  Pobierz za darmo palringo mobile . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Palringo 1.3.1 (WM)

  Parlingo to wszechstronna platforma komunikacyjna umożliwiająca kontakt z użytkownikami wielu innych komunikatorów internetowych.

 • Palringo 2.4 (WM)

  Palringo na systemy Windows Mobile to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

 • Palringo 1.7 (Java)

  Palringo w wersji JAVA to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

palringo mobile Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 59 użytkowników pobrało palringo mobile z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: palringo mobile