Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

palringo 1 3 wm

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
87
Opis - palringo 1 3 wm

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 87 użytkowników pobrało palringo 1 3 wm z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Palringo 1.3.1 (WM)

  Parlingo to wszechstronna platforma komunikacyjna umożliwiająca kontakt z użytkownikami wielu innych komunikatorów internetowych.

 • Palringo 2.4 (WM)

  Palringo na systemy Windows Mobile to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  87
  Pobierz za darmo palringo 1 3 wm . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Palringo 5.8.3

  Palringo to prosty w obsłudze komunikator.

 • Palringo 2.6.5

  Palringo 2.6.5 to profesjonalny komunikator internetowy, który obsługuje większość liczących się na świecie sieci, dzięki czemu w jednym miejscu możemy skupić znajomych posiadających różne komunikatory.

 • Palringo 1.7 (Java)

  Palringo w wersji JAVA to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

palringo 1 3 wm Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 87 użytkowników pobrało palringo 1 3 wm z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: palringo 1 3 wm