Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

palmtop

Data dodania:
2016-06-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
37
Opis - palmtop

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-12 już 37 użytkowników pobrało palmtop z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Co to jest palmtop?

  ...Polsce zwane palmtopem.Czym dokladnie jest palmtop? Nazwa ta to...

 • Windows Mobile 6 1

  Microsoft Windows Mobile jest systemem operacyjnym przeznaczonym dla urządzeń typu palmtop, PocketPC, palmofon i smartphone. W skład Windows Mobile w wersji pl wchodzą programy biurowe, multimedialne i obsługujące połączenie z internetem. Dla osób planujących używanie najnowszego systemu operacyjnego Microsoft dobrą wiadomością jest pełna współpraca Windows Mobile z Windows 7.

 • Data dodania:
  2016-06-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  37
  Pobierz za darmo palmtop . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Samsung I320

  Znajdziesz tutaj opszerny opis telefonu: samsung i320

 • Co to jest bluetooth?

  W temacie przesylani......ter, laptop, palmtop i wiele wiel...

palmtop Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-12 już 37 użytkowników pobrało palmtop z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: palmtop