Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

palm

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
98
Opis - palm

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 98 użytkowników pobrało palm z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Palm Desktop 4.2.1

  Palm Desktop 4.2.1 for Macintosh to aplikacja umożliwiająca zsynchronizowanie mobilnych urządzeń pracujących w systemie Palm OS.

 • Google Maps (Palm OS)

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu, który obrałeś? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps mobile stworzona na platformę Palm OS.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  98
  Pobierz za darmo palm . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Co to jest palmtop?

  ... w Polsce zwane palmtopem.Czym dokladnie jest palmtop? Nazwa ta to...

 • Yojimbo 1.5.1

  Yojimbo to praktyczny organizer.

 • textReader 2.1

  textReader pozwala wygodnie czytać w iPhone/Touch duży tekst.

palm Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 98 użytkowników pobrało palm z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: palm