Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

palm heroes

Data dodania:
2016-09-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
47
Opis - palm heroes

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-12 już 47 użytkowników pobrało palm heroes z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Palm Desktop 4.2.1

  Palm Desktop 4.2.1 for Macintosh to aplikacja umożliwiająca zsynchronizowanie mobilnych urządzeń pracujących w systemie Palm OS.

 • Google Maps (Palm OS)

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu, który obrałeś? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps mobile stworzona na platformę Palm OS.

 • Data dodania:
  2016-09-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  47
  Pobierz za darmo palm heroes . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Heroes 1

  Pierwsza część kultowej serii gier Heroes of Might and Magic do pobrania za darmo w pełnej wersji w serwisie pobierz.pl

 • Heroes Over Europe

  Jest to kontynuacja Heroes Over Pacific wydanego przed czterema lata i daje nam możliwość ponownego sterowania przeróżnymi samolotami bojowymi z okresu II wojny światowej.

 • Us And Them: Heroes Bonanza

  Us And Them: Heroes Bonanza to dość nietypowa gra strategiczna. Dlaczego nietypowa? Otóż nie zobaczymy tu czołgów, samolotów, ani też oddziałów piechoty.

palm heroes Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-12 już 47 użytkowników pobrało palm heroes z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: palm heroes