Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

palm desktop 4 2 1

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
67
Opis - palm desktop 4 2 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 67 użytkowników pobrało palm desktop 4 2 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Palm Desktop 4.2.1

  Palm Desktop 4.2.1 for Macintosh to aplikacja umożliwiająca zsynchronizowanie mobilnych urządzeń pracujących w systemie Palm OS.

 • Google Maps (Palm OS)

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu, który obrałeś? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps mobile stworzona na platformę Palm OS.

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  67
  Pobierz za darmo palm desktop 4 2 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Outlook on the Desktop 2.0

  Outlook on the Desktop jest bezpłatną aplikacją pomagającą w efektywniejszym wykorzystaniu Microsoft Outlook Calendar.

 • Double Desktop 2.0

  Dostępny za darmo Double Desktop to ciekawa aplikacja, która pozwoli Ci zmienić w dość niecodzienny sposób swój system operacyjny. Jak? Mianowicie doda do niego drugi pulpit, na który możesz również wrzucać skróty, foldery i inne rzeczy.

 • Desktop Earth 2.1.1

  Masz ochotę od czasu do czasu zmienić wygląd swojego pulpitu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie Desktop Earth za free. Ta prosta, a ciekawa aplikacja pozwala na zamienienie pulpitu w obraz Ziemi.

palm desktop 4 2 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 67 użytkowników pobrało palm desktop 4 2 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: palm desktop 4 2 1