Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pakiet kodekow

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
27
Opis - pakiet kodekow

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 27 użytkowników pobrało pakiet kodekow z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Vista Codec Package 5.4.6

  Vista Codec Package to zestaw kodeków zebrany z myślą o systemie z Windows Vista. Pakiet jest kompatybilny również z Windowsem 2000 i XP.

 • K Lite Codec Pack Basic 9.8

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  27
  Pobierz za darmo pakiet kodekow . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • FFDShow 2013

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • K Lite Codec Pack 4.3.1. Full

  K-Lite Codec Pack w wersji Full to zbór wyspecjalizowanych kodeków dla zaawansowanych użytkowników komputerowych multimediów. (Paczka zawiera również pełen zestaw kodeków z wersji Standard.)

 • Codec 8.3b

  Codec 8.2 zestawem najważniejszych kodeków umożliwiającym odtwarzanie najpopularniejszych formatów multimedialnych.

pakiet kodekow Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 27 użytkowników pobrało pakiet kodekow z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pakiet kodekow