Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pacific wariors

Data dodania:
2016-10-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
28
Opis - pacific wariors

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 28 użytkowników pobrało pacific wariors z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Pacific General

  w Pacific General gracz uczestniczy w walkach wojennych z czasów II wojny światowej, może walczyć na lądzie jak i na morzu

 • Aces of the Pacific

  Gracz może wcielić się w pilota, Aces of the Pacific jest grą symulacyjną. Gracz ma do wyboru kilka opcji.Od niego też zależy, jak będzie wyglądał jego lot.

 • Data dodania:
  2016-10-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  28
  Pobierz za darmo pacific wariors . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Battlestations Pacific

  Battlestation: Pacific to gra strategiczna z elementami symulatora. Przenosimy się tu w okres II Wojny Światowej, do teatru działań na Oceanie Spokojnym. Możesz tu stanąć zarówno po stronie USA i sprzymierzeńców, jak też i działać na korzyść Japonii.

 • Storm over the Pacific

  Wydany wyłącznie na PC Storm over the Pacific to strategia turowa, która przenosi nas do teatru działań II wojny światowej. Jak sugeruje to nazwa, akcja osadzona jest na Pacyfiku, więc nie zabraknie tu działań morskich oraz powietrznych.

 • Heroes of the Pacific

  Heroes of The Pacific to jeden z lepszych symulatorów lotniczych jaki ukazał się w ostatnich latach na wiele platform, w tym na PC, PS2, oraz na Xbox. Ten dość zapomniany w ostatnich latach gatunek gier, wciąż cieszy się sporą popularnością, dlatego też wydany w 2005 roku Heroes of The Pacific osiągnął dość duży sukces.

pacific wariors Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 28 użytkowników pobrało pacific wariors z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pacific wariors