Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

opis dead space

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
87
Opis - opis dead space

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 87 użytkowników pobrało opis dead space z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Dead Space 2

  Niewątpliwie gra Dead Space była jedną z najlepszych produkcji 2008 roku. Nic więc chodziwnego, że producent i wydawca zarazem – doskonale znana forma Electronic Arts – postanowił kontynuować ten tytuł i zapowiedziano już drugą jego odsłonę.

 • Dead Space

  Dead Space to survival horror TPP, w którym trafiasz na pokład statku kosmicznego opanowanego przez Obcych.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  87
  Pobierz za darmo opis dead space . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Dead Space

  Dead Space zalicza się do najlepszych – o ile sama nie jest najlepszą grą tego typu – produkcji spod znaku survival horroru, jakie ukazały się w przeciągu kilku ostatnich lat.

 • Dead Space trailer

  Oficjalny trailer Dead Space, który robi duże wrażenie.

 • Dead Space 2 trailer

  Poniżej przedstawiamy ­Trailer do Dead Space 2. Jest to zwiastun prezentujący i promujący system gry multiplayer. Tak więc specjalnie dla fanów kooperacji producent postarał się i wypuścił właśnie o ten filmik, który kończy się dość niefortunnie.

opis dead space Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 87 użytkowników pobrało opis dead space z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: opis dead space