Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

opera dla linux

Data dodania:
2013-03-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
87
Opis - opera dla linux

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-11 już 87 użytkowników pobrało opera dla linux z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Puppy Linux 5 1

  Puppy Linux 5.1 jest dystrybucją, która – zgodnie z nazwą – napisana jest dla systemów Linux. Nie wymaga ona instalacji. Najlepiej wypalić ją na płytę lub wrzucić na urządzenie zewnętrzne (jak pendrive), a następnie uruchomić z tego nośnika.

 • Linux Mint 9

  Linux Mint 9 RC to testowa dystrybucja systemu Linux, która w dużym stopniu bazuje na Ubuntu, jednak jest bardziej liberalna w sferze oprogramowania. Pierwsza wersja tego systemu ukazała się już w 2006 roku i od tego czasu dystrybucja ta zdobywa coraz większe rzesze użytkowników na całym świcie.

 • Data dodania:
  2013-03-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  87
  Pobierz za darmo opera dla linux . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • DOSBox linux

  Z pewnością wielu dzisiejszych użytkowników komputerów zaczynało swoje przygody z wirtualnym światem w czasach 8-bitowców, a potem 16-bitowych Amig i Atari ST. Niejednemu z nich został sentyment do starych gier i programów.

 • PeaZip Linux

  PeaZip 3.2.1 to najnowsza odsłona wszechstronnego archiwizera plików, który obsługuje liczne formaty. Na liście wspieranych przez program aplikacji znajdują się: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java.

 • Co to jest Linux?

  Wiekszosc uzytkownik...Lecz tak wlasciwie c...

opera dla linux Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-11 już 87 użytkowników pobrało opera dla linux z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Opera dla Linux