Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

opensuse

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
28
Opis - opensuse

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 28 użytkowników pobrało opensuse z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • OpenSUSE 11 2

  OpenSUSE jest dystrybucją Linuksa, zaprojektowaną dla użytkowników korzystających z interfejsu graficznego i przeznaczoną do użytku domowego.

 • OpenSUSE 11 (i386)

  OpenSUSE to stabilny system operacyjny oparty na Linuksie i sponsorowany przez firmę Novell.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  28
  Pobierz za darmo opensuse . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • OpenSUSE 11.0 (amd64)

  OpenSUSE to stabilny system operacyjny oparty na Linuksie i sponsorowany przez firmę Novell.

 • Acronis Backup & Recovery 10

  Acronis Backup & Recovery 10 jest programem pozwalającym tworzyć kopie zapasowe i odzyskiwać dane, który zastąpi rodzinę produktów Acronis True Image.

 • Google Chrome 5 Beta

  Nie minęło dużo czasu od premiery nowej wersji przeglądarki Google Chrome 4 a już pojawiają się informacje na temat Google Chrome 5.

opensuse Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 28 użytkowników pobrało opensuse z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: opensuse