Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

openoffice impress

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
608
Opis - openoffice impress

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 608 użytkowników pobrało openoffice impress z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • OpenOffice 2.4.1

  OpenOffice.org to pakiet biurowy działający w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego.

 • OpenOffice 3.1.1

  OpenOffice 3.1.1 Intel to pakiet biurowy oparty na architekturze Intel.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  608
  Pobierz za darmo openoffice impress . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • OpenOffice 3.2.1

  OpenOffice to jeden z dwóch najlepszych pakietów biurowych, który od lat zdobywa coraz to większe grono użytkowników na całym świecie w tym także w Polsce. Aplikacja ta jest zupełnie darmowa, w odróżnieniu od MS Office.

 • OpenOffice org 3.0

  OpenOffice.org 3 to bezpłatna wersja pakietu biurowego, którego można używać w domu, w szkole, w firmie bez żadnych opłat.

 • OpenOffice 2.4.0 PPC

  OpenOffice 2.4.0 PPC to pakiet biurowy oparty na architekturze PPC.

openoffice impress Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 608 użytkowników pobrało openoffice impress z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: openoffice impress