Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

openoffice base

Data dodania:
2016-09-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1221
Opis - openoffice base

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 1221 użytkowników pobrało openoffice base z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • OpenOffice 2.4.1

  OpenOffice.org to pakiet biurowy działający w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego.

 • OpenOffice 3.1.1

  OpenOffice 3.1.1 Intel to pakiet biurowy oparty na architekturze Intel.

 • Data dodania:
  2016-09-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1221
  Pobierz za darmo openoffice base . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • OpenOffice 3.2.1

  OpenOffice to jeden z dwóch najlepszych pakietów biurowych, który od lat zdobywa coraz to większe grono użytkowników na całym świecie w tym także w Polsce. Aplikacja ta jest zupełnie darmowa, w odróżnieniu od MS Office.

 • GS Base 7.1

  GS-Base jest prostą w obsłudze aplikacją, która pozwala przekształcać dane w tabele i ułatwia szybkie wyszukiwanie wszystkich potrzebnych informacji.

 • GS Base 8.1

  GS-Base 8 to aplikacja, która przyda się w każdej firmie. Mamy tu do czynienia z systemem bazodanowym, który imponuje swoja wszechstronnością. Możemy tworzyć tu bazę z nieograniczoną ilością rekordów.

openoffice base Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 1221 użytkowników pobrało openoffice base z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: openoffice base