Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ocr

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
6402
Opis - ocr

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 6402 użytkowników pobrało ocr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • OCR Caller 0 9

  OCR Caller to nie wielka aplikacja, która za pomocą aparatu fotograficznego odczytuje zapisany na kartce lub w notatniku numer telefonu a następnie wykonuje połączenie.

 • DigitEyeOCR 1.1

  DigitEyeOCR 1.1 jest bezpłatnym programem typu OCR (optical character recognition).

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  6402
  Pobierz za darmo ocr . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Business Card Reader v1.1

  Business Card Reader to innowacyjna aplikacja służąca do skanowania wizytówek, stworzona na systemy Windows Mobile.

 • ABBYY FineReader Home 9 0

  Pobierz ABBYY FineReader Home 9.0 za darmo. ABBYY FineReader Home 9.0 służy do przekształcania zeskanowanych dokumentów do wersji edytowalnej. Program działa po polsku. Download innych aplikacji za free na pobierz.pl.

 • ABBYY FineReader Professional 11.0

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

ocr Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 6402 użytkowników pobrało ocr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ocr