Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ocr polski

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
458
Opis - ocr polski

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 458 użytkowników pobrało ocr polski z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • OCR Caller 0 9

  OCR Caller to nie wielka aplikacja, która za pomocą aparatu fotograficznego odczytuje zapisany na kartce lub w notatniku numer telefonu a następnie wykonuje połączenie.

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  458
  Pobierz za darmo ocr polski . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Egzamin maturalny język polski

  Egzamin maturalny – język polski to program pomagający sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę przed egzaminem maturalnym z języka polskiego.

 • Słownik hiszpańsko polski 4.95

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Sacred 2: Fallen Angel Polski Trailer

  Polski zwiastun z gry Sacred 2: Fallen Angel prezentujący piękny świat w jakim przyjdzie nam grać.

ocr polski Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 458 użytkowników pobrało ocr polski z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ocr polski