Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

normy

Data dodania:
2016-09-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
70
Opis - normy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-09 już 70 użytkowników pobrało normy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Belka Jezdna Wciągnika 1.3

  SPECBUD - Belka Jezdna Ciągnika doskonale sprawdza się podczas obliczeń statyczno-wytrzymałościowych róznego rodzaju belek jezdnych wciągników według aktualnie obowiązującej normy PN-90/B-03200.

 • Process Tamer 2.09.01

  Process Tamer to jak sama nazwa wskazuje narzędzie służące do zarządzania procesami, które w danym momencie przeprowadza nasz system. Program pozwala na monitorowanie wszystkich procesów

 • Data dodania:
  2016-09-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  70
  Pobierz za darmo normy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

 • Belka Drewniana 4.1

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych 2.3

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

normy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-09 już 70 użytkowników pobrało normy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: normy