Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nokia battery monitor 1 1

Data dodania:
2013-02-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
151
Opis - nokia battery monitor 1 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-11 już 151 użytkowników pobrało nokia battery monitor 1 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Battery Manager 1.5.0

  Battery Manager to aplikacja do zarządzania stanem baterii.

 • Battery Indicator 4 0 0

  Battery Indicator to prosta aplikacja, która wspomaga działanie zwykłego wskaźnika naładowania baterii o dodatkowe funkcje. Program pokazuje na pasku statusu stan naładowania akumulatora w procentach razem z temperaturą, żywotnością, napięciem i czasem podłączenia i odłączenia od sieci.

 • Data dodania:
  2013-02-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  151
  Pobierz za darmo nokia battery monitor 1 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Battery Saver 1 3

  Aplikacja Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon. Program posiada wiele pożytecznych funkcji i planów pracy, co w efekcie jak podaje producent może zwiększyć czas działania baterii aż do 30%!

 • Pocket Battery Analyzer 1.12

  Pocket Battery Analyzer to aplikacja do prezentowania poziomu naładowania baterii oraz jej wydajności.

nokia battery monitor 1 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-11 już 151 użytkowników pobrało nokia battery monitor 1 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: nokia battery monitor 1 1