Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

niemiecki translator 2

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
83
Opis - niemiecki translator 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 83 użytkowników pobrało niemiecki translator 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • EasyLanguage Język niemiecki 2.08

  EasyLanguage - Język niemiecki to 43 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych.

 • Easy Translator 2.8.3

  Easy Translator to program do tłumaczenia, którego obsługa nie powinna sprawiać nikomu trudności.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  83
  Pobierz za darmo niemiecki translator 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Google Translator 2.4

  Google Translator to tłumacz, który przy użyciu technologi stosowanej w wyszukiwarkach Google pozwala dokonywać prostych przekładów. Używając Google Translator możesz za darmo przetłumaczyć pojedyncze słowa, frazy, paragrafy a nawet całe strony internetowe.

 • English Translator 3.2

  English Translator firmy Techland należy do najlepszych i najbardziej zaawansowanych technicznie translatorów komputerowych tłumaczących tekst z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

 • FS Translator 5.0

  Program FS-Translator jest aplikacją pomagającą łatwiej i szybciej prowadzić repertorium.

niemiecki translator 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 83 użytkowników pobrało niemiecki translator 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: niemiecki translator 2