Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nhl manager

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
28
Opis - nhl manager

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 28 użytkowników pobrało nhl manager z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • NHL: Eastside Hockey Manager

  Niemal każda zespołowa gra sportowa doczekała się swego managera. Mamy managery między innymi baseballa, piłki ręcznej, nożnej, koszykówki i oczywiści hokeja. To właśnie do tej ostatniej kategorii zalicza się NHL: Eastside Hockey Manager 2005, którego można polecić każdemu miłośnikowi hokeja.

 • NHL: Eastside Hockey Manager 2007

  NHL: Eastside Hockey Manager 2007 po polsku jeszcze się nie ukazało, ale i u nas ma swoich fanów. To sportowa gra taktyczna, manager hokeja firmy Sports Interactive, która znana jest również z serii managerów piłki nożnej.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  28
  Pobierz za darmo nhl manager . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • NHL: Eastside Hockey Manager 2007 v3 0 4 Patch

  Wypuszczony przez Sports Interactiv z myślą o graczach zgłaszających problemy z grą patch do NHL: Eastside Hockey Manager 2007 poprawia wiele błędów w pierwotnej wersji.

 • NHL: Eastside Hockey Manager 2005 patch v2 1 3

  Patch do NHL: Eastside Hockey Manager 2005 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu. Dlaczego? Dlatego, że patch NHL: Eastside Hockey Manager 2005 poprawia grę we wszystkich aspektach, zaś imponujaca lista ulepszeń znajduje się poniżej:

 • NHL 2003

  NHL 2003 to zgodnie z tytułem starsza edycja najpopularniejszej wirtualnej gry hokejowej świata, której miłośnikom sportu przedstawiać nie trzeba. Może jak na dzisiejsze czasy nie jest już żadną rewelacją (jak w dniu premiery), jednak grywalność wciąż utrzymuje się na niezłym poziomie.

nhl manager Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 28 użytkowników pobrało nhl manager z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: nhl manager