Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

naukowe

Data dodania:
2016-09-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
46
Opis - naukowe

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-19 już 46 użytkowników pobrało naukowe z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Instant Interactive Drills 5.2

  Instant Interactive Drills 5.2 to program mający zastosowanie w nauczaniu początkowym.

 • Ling pl Mobile 3.0a

  Ling.pl Mobile to aplikacja, która jest zbiorem kilku słowników najpopularniejszych języków. Zawiera mnóstwo przydatnych zwrotów oraz słownictwo specjalistyczne.

 • Data dodania:
  2016-09-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  46
  Pobierz za darmo naukowe . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Scrivener 1.5

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • EarthView 4.0.2

  EarthView to aplikacja łącząca sobie dwa w jednym. Pierwszą jej funkcją jest wyświetlanie realistycznej tapety prezentującej w czasie rzeczywistym Ziemię, drugi – to manager tapet.

 • Navicat for MySQL 8.0.23

  Navicat dla MySQL jest zaawansowanym i potężnym narzędziem zarządzania bazami danych MySQL oraz wspierania pracy projektantów i programistów.

naukowe Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-19 już 46 użytkowników pobrało naukowe z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: naukowe