Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nauki historii

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
232
Opis - nauki historii

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 232 użytkowników pobrało nauki historii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Egzamin maturalny historia

  Egzamin maturalny – historia to program pomagający sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę przed egzaminem maturalnym z historii.

 • KVocQuiz 4.0.5

  Popularna aplikacja przeznaczona do nauki słówek.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  232
  Pobierz za darmo nauki historii . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KWalendarium 1.0.0S

  Program KWalendarium to rozbudowane i skonsolidowane (odnośniki do materiałów w internecie, encyklopedii) źródło wiedzy o ważnych wydarzeniach historycznych, postaciach nauki i kultury.

 • Instant Interactive Drills 5.2

  Instant Interactive Drills 5.2 to program mający zastosowanie w nauczaniu początkowym.

 • Kiten 4.4.1

  Kiten to program przeznaczony do nauki języka japońskiego.

nauki historii Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 232 użytkowników pobrało nauki historii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: nauki historii