Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nauki angielskiego

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
143
Opis - nauki angielskiego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 143 użytkowników pobrało nauki angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ANGIELSKI DLA DZIECI PLAY

  ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY to program przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat do nauki języka angielskiego.

 • KVocQuiz 4.0.5

  Popularna aplikacja przeznaczona do nauki słówek.

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  143
  Pobierz za darmo nauki angielskiego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • DailySpanish

  DailySpanish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielskiego z Hiszpańskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • DailyPolish

  DailyPolish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka angielskiego z polskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • KWalendarium 1.0.0S

  Program KWalendarium to rozbudowane i skonsolidowane (odnośniki do materiałów w internecie, encyklopedii) źródło wiedzy o ważnych wydarzeniach historycznych, postaciach nauki i kultury.

nauki angielskiego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 143 użytkowników pobrało nauki angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: nauki angielskiego