Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nakladki

Data dodania:
2016-09-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
57
Opis - nakladki

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 57 użytkowników pobrało nakladki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Avant Browser 11.7 Build 39

  Najnowsza wersja nakładki na Internet Explorer.

 • Avant Browser 11.7 build 18

  Kolejna wersja nakładki na Internet Explorer. Za pomocą Avant Browsera możliwe jest m.in. otwarcie kolejnych okien przeglądarki w postaci zakładek jak również błyskawiczne blokowanie reklam.

 • Data dodania:
  2016-09-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  57
  Pobierz za darmo nakladki . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Ghost Commander Samba Plugin 1 13

  Ghost Commander - Samba Plugin jest rozszerzeniem możliwości aplikacji Ghost Commander o dostęp do plików w Windows. Aby użyć nakładki w programie Ghost Commander wejdź do Menu > Location > Open Windows Network Share. Następnie wpisz nazwę serwera i kliknij Connect.

 • Androkkid v.1.2.1 (WM)

  Androkkid to doskonała propozycja dla osób chcących nieco odmienić swój telefon bądź urządzenie mobilne.

 • myPlayer Lite 1.650

  Aplikacja myPlayer lite na Windows Mobile nie jest zwykłym odtwarzaczem wideo. Program zapewnia dostęp do serwisu BBC iPlayer, Four On Demand, Five On Demand, MSN Video oraz SBS bezpośrednio, bez konieczności posiadania nakładki flash, jaka jest wymagana w przypadku zwykłej przeglądarki na telefon.

nakladki Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 57 użytkowników pobrało nakladki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: nakladki