Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mu

Data dodania:
2016-08-31
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
50
Opis - mu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-31 już 50 użytkowników pobrało mu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • muCommander 0.8.2

  muCommander to menadżer plików dla Linuxa wyglądem przypominający Norton Commander.

 • muCommander 0.8.3

  muCommander to menadżer plików wyglądem przypominający Norton Commander. Program został napisany w języku Java (dzięki temu działa na różnych platformach systemowych), obsługuje protokoły FTP, SFTP, HTTP/HTTPS, a nawet SMB, NFS oraz Bonjour . Współpracuje z archiwami ZIP, TAR, GZIP.

 • Data dodania:
  2016-08-31
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  50
  Pobierz za darmo mu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • muCommander Linux/Ubuntu

  Przeznaczony pod Windows, Mac i Linux muCommander to aplikacja służąca sprawnemu i łatwemu zarządzaniu plikami. Jego powstanie było inspirowane takimi „liderami” w tej dziedzinie jak na przykład Norton Commander czy bardzo popularny do dziś Total Commander

 • Touche The Adventures of the 5th Musketeer

  Akcja gry Touche - The Adventures of the 5th Musketeer toczy się we Francji w czasach muszkieterów. Masz bohater jest jednym z nich, ma misje do wykonania.

 • Orcs Must Die! Śmierć orkom

  Orcs Must Die! Śmierć orkom stawia nas w obliczu walki z groźnymi orkami. Nie musimy się jednak aż tak ich obawiać. Gra pełna jest humoru, który sprawia, że nawet tak groźne stworzenia jak orki, wydają się znacznie mniej niebezpieczne niż dotychczas.

mu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-31 już 50 użytkowników pobrało mu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: mu