Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

msdict viewer

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
29
Opis - msdict viewer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 29 użytkowników pobrało msdict viewer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 60 4.0

  Słownik angielskich idiomów zawierający ponad 5000 haseł.

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket PC 5.50.92

  Słownik MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket jest nie zwykle bogatą aplikacją w zasadzie pod każdą platformę systemów mobilnych. Jednak tutaj opisany program dotyczy systemów windows mobile.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  29
  Pobierz za darmo msdict viewer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 80 2.70

  Słownik angielskich idiomów zawierający ponad 5000 haseł.

 • Font Viewer 0.5.0

  Font Viewer to aplikacja do przeglądania czcionek dla systemu Linux.

 • Headline Viewer 0.9.9

  Headline Viewer 0.9.9 służy do przeglądania nagłówków wiadomości z popularnych serwisów. Headline Viewer przeprowadza download nagłówków ze zdefiniowanej listy ponad 800 serwisów. Listę źródeł można oczywiście w dowolny sposób edytować.

msdict viewer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 29 użytkowników pobrało msdict viewer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: msdict viewer