Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ms windows mobile 6 1 pro

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
108
Opis - ms windows mobile 6 1 pro

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 108 użytkowników pobrało ms windows mobile 6 1 pro z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Meteor (MS Smartphone,PocketPC,Windows Mobile) 1.04

  Meteor to gra bardzo podobna do znanej zręcznościówki – Arkanoid.

 • TextSpeech Pro 3.2.2 (Windows Mobile)

  TextSpeech Pro 3.2.2 to bardzo dobry program do przetwarzania plików tekstowych na format dźwiękowy.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  108
  Pobierz za darmo ms windows mobile 6 1 pro . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WorldMate Live Windows Mobile Pro

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • GPS Sport Tracker 1.0 Windows Mobile 6 Pro

  GPS Sport Tracker to prosta aplikacja dla ludzi aktywnych, pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile. Program z powodzeniem przyda się wszystkim tym, którzy lubią jazdę na rowerze, bieganie, chodzenie po górach i inne sporty, w których pomocne jest mierzenie dystansu lub wysokości n.p.m.

 • Photo Contacts PRO 5.08 (Windows Mobile & Pocket PC)

  Kolejna ciekawa aplikacja pod nazwą Photo Contacts Pro pod systemy Widnows Mobile wydana przez firmę PocketX Software jak sama nazwa mówi służy do prostego powiązywania zdjęć z naszą książką telefoniczną.

ms windows mobile 6 1 pro Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 108 użytkowników pobrało ms windows mobile 6 1 pro z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ms windows mobile 6 1 pro