Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

movie player and subtitle editor

Data dodania:
2014-08-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
58
Opis - movie player and subtitle editor

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-08-15 już 58 użytkowników pobrało movie player and subtitle editor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Subtitle Editor 0.23.0

  Subtitle Editor to program do edycji i tworzenia napisów do filmów.

 • GNOME Subtitle Editor 0.4pre1

  GNOME Subtitle Editor to aplikacja do edycji i konwertowania napisów dla filmów Divx.

 • Data dodania:
  2014-08-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  58
  Pobierz za darmo movie player and subtitle editor . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Flash Movie Player

  Flash Movie Player to program służący do odtwarzania plików ShockWave Flash (SWF). Pliki te to animacje oparte na wtyczce Macromedia Flash Player.

 • Real Video Editor 5 5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • Subtitle Edit 3.3.4

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

movie player and subtitle editor Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-08-15 już 58 użytkowników pobrało movie player and subtitle editor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: movie player and subtitle editor