Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mov

Data dodania:
2016-09-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
954
Opis - mov

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 954 użytkowników pobrało mov z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Czym otworzyć pliki o rozszerzeniu * mov?

  ...o rozszerzeniu * mov?...o rozszerzeniu *.mov? Mov to rozszerzenie ...

 • Movavi VideoSuite Personal 7.3

  Movavi VideoSuite 6 to zestaw sześciu narzędzi do obróbki plików video (również w formacie DVD).

 • Data dodania:
  2016-09-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  954
  Pobierz za darmo mov . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Ashampoo Movie Shrink & Burn 3.02

  Ashampoo Movie Shrink & Burn to aplikacja do konwertowania plików video. Program pozwala na bezpośrednie nagrywanie wyników pracy na nośniki CD/DVD.

 • SmartMovie (Windows Mobile) 4.15

  SmartMovie to program, dzięki któremu będziesz mógł obejrzeć każdy film na swoim telefonie komórkowym. Po pierwsze skonwertujesz nim plik wideo na format odpowiedni dla twego aparatu a po drugie SmartMovie Player odtworzy w telefonie skonwertowany plik w trybie pełnoekranowym. Odtwarzacz dostosowuje tryb wyświetlania do formatu wyświetlacza – format może być portretowy lub panoramiczny w zależności od potrzeby. Odtwarzacz pozwala oglądać filmy z napisami w wybranym języku. Jednak sam program SmartMovie nie jest po polsku – program działa jedynie w wersji angielskiej.

 • DivxToDVD 3.2.0

  DivxToDVD służy do konwertowania filmów w formatach Divx, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV do formatu DVD.

mov Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 954 użytkowników pobrało mov z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: mov