Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

monitory

Data dodania:
2016-10-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
28
Opis - monitory

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 28 użytkowników pobrało monitory z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tester Monitora

  Program diagnostyczny do regulacji i oceny stanu monitora. Przyda się nie tylko serwisantom naprawiającym monitory lecz wszystkim użytkownikom. Program składa się z zestawu plansz testowych ułatwiających dostrajanie obrazu w monitorze.

 • Blender 2.57

  Blender to program do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji trójwymiarowych. Blender posiada szeroki wachlarz funkcji i jest konkurencyjny w stosunku do podobnych programów komercyjnych.

 • Data dodania:
  2016-10-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  28
  Pobierz za darmo monitory . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Microsoft Office 2010 BETA

  Ściągnij Microsoft Office 2010 Beta i przetestuj najnowszy pakiet biurowy Microsoft za darmo. Microsoft Office 2010 download za free – pospiesz się a będziesz mieć MS Office 2010 do października 2010 za darmo. Pobierz inne pakiety biurowe po polsku na pobierz.pl.

 • Mutant Chronicles: Doomtrooper

  Mutant Chronicles: Doomtrooper to zaplanowana na rok 2012 adaptacja gry karcianej, która zostanie przeniesiona na monitory komputerów jako strategia.

 • Magic: The Gathering Tactics

  Magic: The Gathering – Tactics game to kolejna próba przeniesienia na ekrany komputerów i monitory konsol popularnej gry karcianej, znanej także w naszym kraju. Tym razem za wirtualną adaptację gry wzięło się Sony Online Entertainment, czyli producent odpowiedzialny za olbrzymie światy gry mmorpg EverQuest.

monitory Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 28 użytkowników pobrało monitory z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: monitory