Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

miro

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
77
Opis - miro

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 77 użytkowników pobrało miro z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Miro 1.2.7

  Miro to bardzo popularny program do oglądania internetowych audycji telewizyjnych.

 • Miro 1.2.8

  Miro to bardzo popularny program do oglądania internetowych audycji telewizyjnych i plików wideo na różne platformy systemowe.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  77
  Pobierz za darmo miro . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Miro 3 5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • Miro 3 0

  Nowy Miro 3.0 po polsku to projekt rozwijany dawniej jako Democracy Player, darmowa przeglądarka materiałów audiowizualnych dostępnych w sieci. Dzięki Miro 3.0 pl możesz przeglądać zarówno materiały udostępniane w ramach wielu kanałów jako tzw. strumienie (ang. stream[s], streaming), jak i filmy na stałe obecne w sieci, do których dotrzemy za pomocą wbudowanej w program przeglądarki.

miro Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 77 użytkowników pobrało miro z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: miro