Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

miranda cosgrove

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
65
Opis - miranda cosgrove

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 65 użytkowników pobrało miranda cosgrove z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Miranda IM 0 8 4

  Już do pobrania, darmowy a w dodatku po polsku, wieloprotokołowy komunikator. Ściągnij i ciesz się możliwością rozmowy ze znajomymi z gg, skype itp. ale również zastosuj komunikator Miranda jako czytnik RSS bądź program do wysyłania sms-ów.

 • Miranda IM 0.4.0.3

  Spolszczenie komunikatora internetowego w nieco starszej wersji.

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  65
  Pobierz za darmo miranda cosgrove . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Miranda IM 0.9.37

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Miranda IM 0.7.19

  Miranda to wieloprotokołowy komunikator, który nie ma własnej sieci, ale dzięki wtyczką umożliwia komunikacje z wszystkim popularnymi komunikatorami.

 • Miranda IM 0.7.12

  Bezpłatny, błyskawiczny, dopasowujący się komunikator internetowy. Dużą zaletą jest opcja komunikacji z innymi programami o tym charakterze np. Gadu- Gadu, ICQ, MSN, Yahoo, Tlen.

miranda cosgrove Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 65 użytkowników pobrało miranda cosgrove z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: miranda cosgrove