Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mikrofon

Data dodania:
2016-09-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
4685
Opis - mikrofon

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 4685 użytkowników pobrało mikrofon z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Co zrobić, kiedy mikrofon nie działa?

  Mikrofon to uzyteczn...Co zrobic, kiedy mikrofon  nie dzial...

 • Słuchawki z mikrofonem do komputera jakie wybrać?

  Sluchawki z mikrofonem do komput......w koncu -  mikrofon wyglusza ws...

 • Data dodania:
  2016-09-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  4685
  Pobierz za darmo mikrofon . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • K3Guitune 0.4

  K3Guitune to program dzięki któremu połączymy nasz komputer z instrumentem muzycznym przez mikrofon.

 • Skype 4 2

  Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

mikrofon Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 4685 użytkowników pobrało mikrofon z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: mikrofon

dodał: ~alev fajne , 24.02.2014

ale fajne