Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

microsoft reader

Data dodania:
2016-09-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1522
Opis - microsoft reader

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 1522 użytkowników pobrało microsoft reader z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Microsoft Reader 2.11

  Microsoft Reader jest programem do czytania ebooków.

 • Microsoft Reader (Pocket PC) 2.11

  Microsoft Reader jest aplikacją rodzimej produkcji Microsoftu dla urządzeń mobile, która służy do łatwego przeglądania oraz czytania książek w formie elektronicznej – tzw. e-booków.

 • Data dodania:
  2016-09-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1522
  Pobierz za darmo microsoft reader . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Microsoft Zune 4.8

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • Microsoft SilverLight 4

  Microsoft Silverlight to technologia internetowa, której celem jest wyświetlanie treści multimedialnych w przeglądarkach internetowych.

 • Microsoft Flight

  Microsoft Flight to najnowsza odsłona serii symulatorów lotniczych, które od lat powstają pod szyldem Microsoftu i cieszą się nieustającym powodzeniem.

microsoft reader Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 1522 użytkowników pobrało microsoft reader z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: microsoft reader