Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

microsoft playready runtime

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
136
Opis - microsoft playready runtime

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 136 użytkowników pobrało microsoft playready runtime z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • GTK+ 2 6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Java Runtime Environment 7 Update 11

  Java Runtime Enviroment - to zestaw bibliotek i interpreterów, które pozwolą na twoim komputerze uruchamiać aplikacje napisane w języku JAVA.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  136
  Pobierz za darmo microsoft playready runtime . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Java SE 6 Runtime Environment (JRE) Update 22

  Dostęny za darmo Java SE 6 Runtime Environment (JRE) Update 22 to najnowsze wydanie środowiska programistycznego, zwanego też wirtualną maszyną Java.

 • Microsoft Zune 4.8

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • Microsoft SilverLight 4

  Microsoft Silverlight to technologia internetowa, której celem jest wyświetlanie treści multimedialnych w przeglądarkach internetowych.

microsoft playready runtime Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 136 użytkowników pobrało microsoft playready runtime z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Microsoft PlayReady Runtime