Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

microsoft paint

Data dodania:
2016-05-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
19644
Opis - microsoft paint

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-23 już 19644 użytkowników pobrało microsoft paint z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Paint 2.3

  Paint - prosta w obsłudze aplikacja graficzna dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.

 • Paint NET 3.5.9

  Paint.NET 3.5 to doskonała aplikacja do obróbki grafiki rastrowej, która początkowo była dziełem kliku amerykańskich studentów, by wreszcie dostać się pod skrzydła samego Microsoftu.

 • Data dodania:
  2016-05-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  19644
  Pobierz za darmo microsoft paint . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Paint NET 3.5

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Tux Paint 0.9.21c

  Jest to darmowy edytor graficzny dla dzieci.

microsoft paint Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-23 już 19644 użytkowników pobrało microsoft paint z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Microsoft paint