Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

microsoft ofice 2007 pl

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
54
Opis - microsoft ofice 2007 pl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 54 użytkowników pobrało microsoft ofice 2007 pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Microsoft Office Word 2007

  Program Microsoft Office Word 2007 pozwala tworzyć i udostępniać profesjonalne dokumenty dzięki wyczerpującemu zestawowi narzędzi oraz interfejsowi użytkownika Microsoft Office Fluent.

 • Microsoft Office Project Professional 2007

  Program Microsoft Office Project Professional 2007 służy do obsługi projektów. Office Project Professional pozwala synchronizować i kontrolować pracę zespołów nad projektem wraz z planami i finansami.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  54
  Pobierz za darmo microsoft ofice 2007 pl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Microsoft Flight Simulator X Patch Service Pack 1 PL

  Zbiorcza poprawka do polskiej wersji gry Microsoft Flight Simulator X. Patch eliminuje wiele błędów w grze (m.in. niedopracowaną animację przejścia otoczenia w porę zmierzchu), łatka poprawia także wydajność gry oraz przystosowuje ją do obsługi procesorów wielordzeniowych.

 • Microsoft Flight Simulator X Patch Service Pack 1 Service Pack 2 PL

  Drugi Service Pack do polskiej wersji gry Microsoft Flight Simulator X. Dodatek Service Pack 2 dla programu Flight Simulator X rozwiązuje następujące kwestie po wydaniu programu (Zgodność w trybie wielu gracz, Podgląd dla DirectX 1).

 • Microsoft SilverLight 4

  Microsoft Silverlight to technologia internetowa, której celem jest wyświetlanie treści multimedialnych w przeglądarkach internetowych.

microsoft ofice 2007 pl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 54 użytkowników pobrało microsoft ofice 2007 pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: microsoft ofice 2007 pl