Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

microsoft flight

Data dodania:
2016-08-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
61
Opis - microsoft flight

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-14 już 61 użytkowników pobrało microsoft flight z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Microsoft Flight

  Microsoft Flight to najnowsza odsłona serii symulatorów lotniczych, które od lat powstają pod szyldem Microsoftu i cieszą się nieustającym powodzeniem.

 • Microsoft Flight Simulator X

  Microsoft Flight Simulator X to najnowsza wersja zdecydowanie najbardziej zaawansowanego, rozbudowanego i realistycznego symulatora lotu w dziejach rozrywki komputerowej.

 • Data dodania:
  2016-08-14
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  61
  Pobierz za darmo microsoft flight . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Microsoft Flight trailer

  Trailer gry Microsoft Flight to krótki, trwający ledwie minutę materiał promocyjny tej produkcji. Niestety, nie zobaczymy w nim scen z zabawy, a jedynie krótki filmik o spełnianiu dziecięcych marzeń.

 • Microsoft Flight Simulator X Deluxe SDK update

  Jest to aktualizacja narzędzie edycyjnych znajdujących się w edycji Deluxe gry Microsoft Flight Simulator X.

 • Microsoft Flight Simulator X Patch Service Pack 1 PL

  Zbiorcza poprawka do polskiej wersji gry Microsoft Flight Simulator X. Patch eliminuje wiele błędów w grze (m.in. niedopracowaną animację przejścia otoczenia w porę zmierzchu), łatka poprawia także wydajność gry oraz przystosowuje ją do obsługi procesorów wielordzeniowych.

microsoft flight Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-14 już 61 użytkowników pobrało microsoft flight z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: microsoft flight