Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

microsoft flight simulator 98

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
55
Opis - microsoft flight simulator 98

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 55 użytkowników pobrało microsoft flight simulator 98 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Microsoft Flight Simulator X

  Microsoft Flight Simulator X to najnowsza wersja zdecydowanie najbardziej zaawansowanego, rozbudowanego i realistycznego symulatora lotu w dziejach rozrywki komputerowej.

 • Microsoft Flight Simulator X Deluxe SDK update

  Jest to aktualizacja narzędzie edycyjnych znajdujących się w edycji Deluxe gry Microsoft Flight Simulator X.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  55
  Pobierz za darmo microsoft flight simulator 98 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Microsoft Flight Simulator X Patch Service Pack 1 PL

  Zbiorcza poprawka do polskiej wersji gry Microsoft Flight Simulator X. Patch eliminuje wiele błędów w grze (m.in. niedopracowaną animację przejścia otoczenia w porę zmierzchu), łatka poprawia także wydajność gry oraz przystosowuje ją do obsługi procesorów wielordzeniowych.

 • Microsoft Flight Simulator X Patch Photo Scenery Display

  Patch przeznaczony do angielskiej wersji gry naprawiający problemy związane z nieprawidłowym wyświetlaniem się wysokiej jakości tekstur scenerii wykorzystujących szczegółowe zdjęcia satelitarne.

 • Microsoft Flight Simulator X Patch Service Pack 1 Service Pack 2 PL

  Drugi Service Pack do polskiej wersji gry Microsoft Flight Simulator X. Dodatek Service Pack 2 dla programu Flight Simulator X rozwiązuje następujące kwestie po wydaniu programu (Zgodność w trybie wielu gracz, Podgląd dla DirectX 1).

microsoft flight simulator 98 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 55 użytkowników pobrało microsoft flight simulator 98 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: microsoft flight simulator 98