Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

miasta

Data dodania:
2016-10-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
47
Opis - miasta

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 47 użytkowników pobrało miasta z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Traffic Vizzion

  Kolejne narzędzie o nazwie Traffic Vizzion pod Windows Mobile stanowi aplikacje, którą z pewnością nie pogardzi nie jeden kierowca. Program umożliwia sprawdzenie w czasie rzeczywistym, która część miasta jest zakorkowana.

 • Metro 5.7.6 (Symbian)

  Plan Twojego miasta w Twoim telefonie? Czemu nie! Dzięki aplikacji Metro 5.7.6 być może już nigdy nie będziesz miał problemów z komunikacja miejską:)

 • Data dodania:
  2016-10-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  47
  Pobierz za darmo miasta . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • jakdojade pl

  jakdojade.pl to świetna aplikacja pozwalajaca zaplanować trasę w kilku najwiekszych miastach Polski za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Dostepna na Pobierz.pl zupełnie za darmo!

 • Flagfox 3.2.7

  Wyświetla flagi w zależności od położenia serwera, na którym znajduje się strona i dostarcza szybki dostęp do szczegółów lokalizacji i informacji o serwerze.

 • Miranda IM 0.7.19

  Miranda to wieloprotokołowy komunikator, który nie ma własnej sieci, ale dzięki wtyczką umożliwia komunikacje z wszystkim popularnymi komunikatorami.

miasta Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 47 użytkowników pobrało miasta z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: miasta